Dijital Medya

Dijital medyanın her kanalında hizmet vermekteyiz.

Websitesi: Şık tasarımlarla firmanız için profesyonel ve kurumsal bir website yapıyoruz. Website tasarımını yaparken, sizinle beraber hareket ediyor ve hazırladığımız şablonlardan istediğinizi seçebilme imkanıyla süreci memnuniyetinizle tamamlıyoruz. Websiteniz; mobil ve tablet uyumlu olur. Akıllı telefonlardan ve tabletlerden de sorun yaşanmadan kolayca girilebilir.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu): Google’da, sektörünüzle ilgili yapılan aramalarda, firmanızı üst sıralarda çıkmanızı sağlayarak daha fazla müşteri kazanmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi: Sosyal medya ağlarında markanızı iletişim uzmanlarımız tarafından profesyonelce yönetiyor, daha fazla insana doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Video İçerik Üretimi: Markanız için kurumsal videolar hazırlıyor, YouTube başta olmak üzere online mecralarda videolarınızı yayınlıyoruz. Daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayarak marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.

İçerik Üretimi: İçerik ekibimiz ile birlikte websiteniz için içerikler üretiyor, dijital medyada fark yaratarak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.Bir yanıt yazın

 0552 733 00 34