Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi Kutu Harf Tabela

Pleksi; renkli, transparan renkli, buzlu, şeffaf, fosforlu renkli, simli ve lümen gibi çeşitleri bulunan plastik bir camdır. Klasik cama oranla darbelere karşı 6 kat daha dayanıklıdır. Klasik camdan daha hafiftir ve aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir.

Pleksi kutu harf tabela sistemlerinin parlak ve göz alıcı olması, diğer standart tabelalar arasından göze çarpması ve müşterilerin dikkatini çekmesi nedeniyle çok sık tercih edilmektedir. Dikkat çekicilik dışında pleksi kutu harf tabelalarının diğer tabelalara oranla daha uzun ömürlü olması ve renk bakımından sağlıklı olup solma, yıpranma, eskime gibi sorunlar yaratmaması nedeniyle de tercih edilmektedir.

Pleksi kutu harf tabelalar tek tek harflerden oluşan, çok çeşitlilik gösteren, doğru yere yapıldığında çok dikkat çeken tabela çeşitlerinden bir tanesidir. Pleksi tabelanın tasarımı çok önemlidir. Yaptıktan sonra nasıl görüneceğine dair size %90 a kadar bilgi verebilir. Kutu harf tabela, ledli veya ledsiz kullanılabilir. Montaj işlemi Onoff reklam gibi işinde iyi olan uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. İster açık ister kapalı ortamda kullanabileceğiniz tabela çeşitlerindendir. Yapılış montaj ediliş şekline göre en kalabalık yerlerde bile kolaylıkla ilgiyi üstüne toplayabilir. Altı alüminyum üstü pleksiden yapılmaktadır.

Pleksi Kutu Harf Tabela Fiyatları

Pleksi kutu harf tabela fiyatları çok değişkendir. Yaptıracağınız veya yaptırmak için danışacağınız bir Pleksi kutu harf tabelanız var ise Onoff reklam ile iletişim kurabilirsiniz. Bir cevap yazın

 0552 733 00 34