Totem Tabela

Totem Tabela

 Totem tabelalar yol kenarlarında, istasyonlarda ve dükkan önlerinde kullanılan, boyut fark etmeksizin gösteriş için kullanılan reklam amaçlı tabelalardır. Koyulacak yer çok önemli seçilmelidir. Yapılacak Totem tabela öyle bir yere konulmalıdır ki, beton, ankraj ile güçlendirilmelidirler. Totem tabela dış alanda kalacağı için herhangi bir fırtına, yağmur veya güçlüklere karşı koyabilmelidir.

Totem tabela outdoor reklam sektörünün vazgeçilmezlerinden olup yol kenarlarına ve uzak mesafe görüşü için tercih edilen, ışıklı ve ışıksız birçok biçimde dizayn edilerek üretilen, genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten ibaret reklam biçimine totem tabela denir.Totem tabelalar genelde açık arazide, otoban kenarlarında, fazla yüksek olmayan tepelerde, site girişlerinde, park alanlarında, bilgi ve yönlendirme içerikli kullanılmaktadır.

Totem tabelanın yeri kadar tasarımı da çok önemlidir. Dışarıdan bunu gören kişinin bunu görmesi kadar ilgisini çekmesi de önemlidir. Onoff reklam farkı burada devreye giriyor. Çok şık tasarımlarımızla, iyi grafikerler ile ve bunca yıllık tecrübe ve bilgi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Totem Tabela Fiyatları

 Totem tabela fiyatları çok değişkendir. Yaptıracağınız veya yaptırmak için danışacağınız bir totem tabelanız var ise Onoff reklam ile iletişim kurabilirsiniz.Bir yanıt yazın

 0552 733 00 34